van Oers marathon

Medisports is trotse hoofdsponsor wandelevent

Kom op zaterdag 25 oktober in beweging met de Medisports wandeltochten. Je hebt keuze uit 6km, 10km, 20km en 30km. Tijdens de wandeling loop je grotendeels door het buitengebied. Kom genieten van de mooie omgeving ten noordoosten van Etten-Leur!

Graag wandelen we samen! Schrijf je in via de website en geef dit door aan onze balie. We gaan samen van start en je ontvangt een Medisports t-shirt! Je doet toch ook mee? 

Hoe aanmelden?

Schrijf in voor de marathon en mail je bewijs naar info@medisports.nl  Je ontvangt dan snel meer informatie.

Wandelen zaterdag 25 oktober

Wandel mee met Medisports de 6,10, 20 of 30 kilometer. 

Waarom samen meedoen met Medisports? 

  • We verzamelen samen vooraf aan de loop 
  • Je krijgt een Medisports shirt
  • Je ontvangt een trainingsschema op maat 

Doe je mee? 

Trainingsroutes wandelen

Hardlopen op zondag 26 oktober

Loop je samen met ons op zondag de 5 of 10 kilometer? Schrijf je ook dan in op de site en meld je aan bij de balie. Samen gaan we starten aan de van Oers Marathon! Je krijg tevens een Medisports loopshirt. Je doet toch ook mee?

Ook interessant voor u

Relevant nieuws