Start nu met afvallen onder begeleiding van onze voedingsconsulentes!

Algemeen

- 5 kilo voor Pasen!

De kilo`s van de koude wintermaanden zitten er aan en de lente is in aantocht. Dit is het moment om met afvallen te starten!

Daarom, speciaal voor onze leden, -5 kilo voor Pasen. Start in maart onder begeleiding van onze voedingsconsulenten en wij helpen je fit, slanker en energieker het voorjaar in te gaan!

  • 5 weken voedingsbegeleiding voor slechts 99 euro
  • Onder begeleiding van onze BGN-voedingsconsulentes
  • In veel gevallen vergoeding zorgverzekeraar
  • Start in maart
  • Speciaal voor onze leden

 

Eindelijk afvallen, slanker worden, kilo's verliezen of van dat buikje af? Klaar met het jojo-effect en honger hebben? Bij Medisports Etten-Leur helpen wij je wél op je juiste gewicht te komen zonder honger en het jojo-effect. We coachen je niet alleen op voeding, maar proberen dit zo goed mogelijk in jouw leven in te passen: alleen zo kun je het volhouden! Via voeding, sporten en/of buikvet verliezen met Slim Belly: er is altijd een manier die bij je past. Niet een standaard programma, maar afvallen op jouw manier, met wekelijkse persoonlijke coaching en een goed gevoel. Wij helpen je slanker, fitter en energieker te worden!